24 Nisan 2009 Cuma

İYİ Kİ DOĞDUN GÜZEL OĞLUMUZ

Biricik oğlumuz Efe'nin 3. yaşı gününü kutladık tüm sevdiklerimiz ve prensimizin güzel arkadaşları ile birlikte :) Mc Donaldsda animatörler,müzik ve eğlence biraradaydı,hem danslar ettik hem oyunlar oynadık.Minikler oyun sonrası favori yemek happy meal çocuk menülerini hüplettiler:))hepsi birbirinden şekerdi,kızlarımız prenses,yakışıklılar ise korsan oldular doyasıya oynadılar gönüllerince eğlendiler..
Annesiyle babasının biriciği bugün 3 yaşını bitirdi,kollarıma aldığım ilk gün daha dün gibi aklımda,kokusu,teni,sıcaklığı şimdi bakıyorum da kocaman delikanlı oldu,yüzündeki gülücükler hiç eksik olmasın güzel yavrum,iyi ki doğdun iyi ki varsın iyi ki aşkımsın,canımsın... Doğum günün kutlu olsun,o güzel yüreğindeki bütün dilekler gerçek olsun,seni bütün çiçeklerden,böceklerden :))))))))))))))))) daha çoooooooooooook seviyoruzzzzzz...Efe'nin adına buradan, gelen bütün misafirlerimize tekrar teşekkür ediyoruz,bu özel günü bizimle paylaştığınız için.
Efecik adına Zara Home personelime ince düşüncelerinden ötürü çok teşekkür ediyorum,beni çok duygulandırdınız,sizler çok özelsiniz,tekrar kocaman TEŞEKKÜRLER...

1 yorum:

MERT dedi ki...

Efenin doğum günü kutlu olsun nice senelere :)